Wikiscan
⇝
lb.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
October 2017
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
156
4
21
76 k
74 k
74 k
Angolanesche Biergerkrich
23
2
5
17 k
16 k
16 k
Janus (Mound)
68
3
18
14 k
16 k
189 k
Cassini-Huygens
31
3
11
13 k
16 k
29 k
Presidence vum Conseil vun der Europäescher Unioun
29
3
4
15 k
14 k
14 k
Iapetus (Mound)
10
3
3
14 k
14 k
14 k
Stralungsceinture
92
4
28
13 k
13 k
13 k
Färöer
14
2
2
9.2 k
13 k
9 k
Sagittarius A*
12
3
3
12 k
12 k
12 k
Jean-Pierre Kalfon
16
2
4
12 k
12 k
12 k
Valentina Cortese
12
2
7
12 k
11 k
11 k
Jean Yanne
45
4
8
11 k
11 k
11 k
Bernard Fresson
47
3
9
9.7 k
9.7 k
9.5 k
47 Ursae Majoris
19
3
3
9.7 k
9.6 k
9.5 k
United States Naval Academy
11
2
3
9.7 k
9.5 k
9.4 k
Roger Dumas
13
1
2
9.2 k
9 k
9 k
Françoise Prévost (Schauspillerin)
6
1
1
9.1 k
8.9 k
8.9 k
Jean Poiret
34
2
7
8.9 k
8.7 k
8.7 k
Emile Kowalsky
85
5
14
8.6 k
8.6 k
8.4 k
Haus Keel
9
2
2
8.6 k
8.4 k
8.4 k
Georges Géret
34
2
5
8 k
8.4 k
7.8 k
2012 TC4
8
1
1
8.4 k
8.2 k
8.2 k
Renée Saint-Cyr
14
1
3
8.3 k
8.1 k
8.1 k
Jacques Dumesnil
2
3
8 k
7.8 k
7.8 k
Provënz Cabinda
43
4
7
8 k
7.8 k
7.8 k
René Klein
5
1
3
2
7.3 k
3.6 k
HaaptsäitBléck/Archiver 2015
9
1
2
6.6 k
6.5 k
6.5 k
Anouk Ferjac
15
3
4
6.3 k
6.2 k
6.1 k
Riccardo Cucciolla
19
1
4
6.2 k
6 k
6 k
Movimento Popular de Libertação de Angola
10
2
2
6 k
5.9 k
5.9 k
Manned Orbiting Laboratory
15
2
2
5.7 k
5.6 k
5.6 k
Anne Wiazemsky
35
2
3
5.6 k
5.6 k
5.4 k
Marie-José Nat
79
3
12
5.4 k
5.3 k
5.2 k
Gustave Dewalque
91
4
16
4.7 k
5.2 k
4.6 k
Joseph Lortz
12
2
2
5.1 k
5.1 k
5 k
André Pousse
25
2
6
-2.1 k
5 k
9.7 k
Nelly Lecomte
21
2
4
4.8 k
4.8 k
4.7 k
Stingray-Niwwel
66
4
9
-1.2 k
4.8 k
9.1 k
Schëffleng
11
1
2
4.9 k
4.8 k
4.8 k
Maria Mauban
10
2
2
4.7 k
4.7 k
4.6 k
Astra 1N
184
8
20
4.7 k
4.6 k
5.1 k
Jean Malget
10
1
3
1.6 k
4.5 k
1.6 k
Rue Louvigny
10
1
1
-4.6 k
4.5 k
1.6 k
Eschbach (Usingen)
32
2
6
4.5 k
4.4 k
4.4 k
Frente para a Libertação do Enclave de Cabinda
43
4
11
4.4 k
4.3 k
4.3 k
Simone Schneider (Botanikerin)
6
1
2
-4.3 k
4.2 k
3.4 k
Kyrillescht Alphabet
2
5
3.8 k
4.2 k
3.7 k
1I/ʻOumuamua
66
4
12
4.2 k
4.2 k
4.1 k
Huambo
199
8
32
-424
4.1 k
3.2 k
Chrëschtlech Solidaritéit International
8
1
1
4.1 k
4 k
4 k
Dyna-Soar
2
9
4 k
3.9 k
3.9 k
Benguela (Stad)
19
2
3
3.5 k
3.6 k
3.4 k
Liichtecho
13
2
2
3.6 k
3.5 k
3.5 k
NGC 7009
28
1
6
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Ving Rhames
14
2
4
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Robert Parrish
2
4
3.3 k
3.3 k
3.3 k
Argentinesch Foussballnationalekipp
112
2
11
3.4 k
3.3 k
7.2 k
Wope vu Lëtzebuerg
15
2
3
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Welternierungsprogramm
13
1
2
3.3 k
3.2 k
3.2 k
Moçâmedes
19
4
5
3.3 k
3.2 k
3.2 k
Audouin Dollfus
2
8
3.3 k
3.2 k
3.2 k
Brasilianesch Foussballnationalekipp
55
4
15
857
3.1 k
857
Anna Rita Del Piano
46
2
11
2.6 k
3.1 k
2.5 k
IC 3
56
4
12
3 k
3.1 k
2.9 k
Suzanne Cotter
7
1
3
3.1 k
3.1 k
6.6 k
Lëtzebuerger Schrëftstellerverband
2
5
2.8 k
3.1 k
2.7 k
Sowjetesch Foussballnationalekipp
10
1
3
3.1 k
3.1 k
3.1 k
Puente de la Constitución de 1812
3
1
1
3.1 k
3.1 k
3.1 k
Ken Hughes
1
6
2.8 k
3 k
2.7 k
Chileenesch Foussballnationalekipp
43
3
9
3.1 k
3 k
6 k
Muerbelsmillen
30
3
6
3.1 k
3 k
3 k
Blues-Club Lëtzebuerg
1
3
3.1 k
3 k
3 k
Belsch Foussballnationalekipp
9
1
1
3 k
3 k
6.9 k
Popstars
2
3
3 k
2.9 k
2.9 k
Schwäizer Foussballnationalekipp
2
6
3 k
2.9 k
2.9 k
Foussballequipe vun der Gemeinschaft vun den Onofhängege Staaten
67
1
13
2.9 k
2.8 k
2.8 k
Lew Iwanowitsch Jaschin
2
7
2.7 k
2.8 k
2.6 k
Foussballnationalekipp vum Russesche Keeserräich
8
1
1
2.9 k
2.8 k
2.8 k
Beta Doradus
1
1
2.9 k
2.8 k
2.8 k
Tschechoslowakesch Foussballnationalekipp
1
1
2.9 k
2.8 k
2.8 k
Kolumbianesch Foussballnationalekipp
42
1
6
2.8 k
2.8 k
2.8 k
Joseph Mascolo
25
3
8
2.8 k
2.7 k
2.7 k
ING Night Marathon Luxembourg
9
1
2
2.7 k
2.7 k
2.7 k
Jacqueline Monsigny
13
2
2
2.7 k
2.7 k
2.7 k
Nathalie Nerval
6
1
1
2.7 k
2.6 k
2.6 k
Josep Maria Forn
1
2
2.6 k
2.6 k
2.6 k
Polnesch Foussballnationalekipp
2
4
2.5 k
2.5 k
2.5 k
Saarlännesch Foussballnationalekipp
1
1
2.5 k
2.5 k
2.5 k
Südjemenittesch Foussballnationalekipp
10
1
3
2.5 k
2.4 k
2.4 k
Jean-Paul Le Chanois
11
1
1
2.4 k
2.3 k
2.3 k
NGC 160
1
5
2.3 k
2.3 k
2.3 k
Ostdäitsch Foussballnationalekipp
32
2
2
2.3 k
2.3 k
2.3 k
Heinrich Oberhoffer
27
2
5
2.3 k
2.3 k
2.3 k
Niagarafäll
14
1
2
2.3 k
2.2 k
2.2 k
IC 1
106
2
6
2.1 k
2.2 k
16 k
Chamber
10
1
1
2.2 k
2.2 k
2.2 k
NGC 152
2
2
-2.2 k
2.2 k
37 k
Urbanismus zu Lëtzebuerg zanter 1945
8
1
2
2.1 k
2.1 k
2 k
Fats Domino
30
1
8
2 k
2.1 k
6.6 k
Poitou
6
1
1
2.1 k
2.1 k
2.1 k
NGC 1161
4
1
1
2.1 k
2 k
2 k
NGC 3274
16
3
3
2.1 k
2 k
2.7 k
Tania Borealis (Stär)
70
4
14
2 k
2 k
1.9 k
Lubango
10
1
3
2.1 k
2 k
28 k
NGC-Objete vun 1 bis 500
145
4
15
2 k
2 k
23 k
Esch-Uelzecht
101
6
14
1.4 k
2 k
3 k
Petronella Laeis
8
1
1
2 k
2 k
2 k
NGC 1805
13
2
2
2 k
2 k
2 k
Phoebe-Rank
56
2
6
388
1.9 k
12 k
Association des cercles d'étudiants luxembourgeois
12
2
9
1.8 k
1.9 k
1.8 k
Stanislaw Salamowitsch Tschertschessow
20
2
8
1.3 k
1.9 k
1.3 k
Alisson Becker
8
1
1
2 k
1.9 k
1.9 k
Rue Philippe-II
18
1
2
1.9 k
1.9 k
1.9 k
Linda Darlow
192
5
22
1.9 k
1.8 k
19 k
2017
9
1
3
1.8 k
1.8 k
1.7 k
Oleksij Mychajlytschenko
21
1
4
1.8 k
1.8 k
1.8 k
Jeremy Ratchford
3
7
1.8 k
1.8 k
4.2 k
Gare Pafendall-Kierchbierg
6
1
1
1.8 k
1.8 k
3.3 k
Tréierer Doum
9
1
1
-1.8 k
1.8 k
297
Giro Rosa 1999
5
1
1
1.8 k
1.7 k
3.2 k
Shisha
8
1
1
1.8 k
1.7 k
1.7 k
Francis Rigaud
36
3
8
1.7 k
1.7 k
1.7 k
Mario Jung
14
3
4
1.7 k
1.7 k
1.7 k
Gérard Pirès
11
2
2
1.8 k
1.7 k
1.7 k
NGC 1763
24
3
5
1.6 k
1.7 k
1.6 k
Lionel Messi
15
2
3
1.5 k
1.7 k
2 k
Nadine Kauffmann
41
4
4
1.7 k
1.7 k
1.9 k
Thailand
33
2
8
-785
1.6 k
75 k
Stater Tram
17
2
4
1.4 k
1.6 k
1.4 k
Antoine Griezmann
46
5
6
1.6 k
1.6 k
1.6 k
Microcleidus melusinae
33
4
5
1.6 k
1.6 k
1.6 k
Stellvertriederkrich
94
2
13
1.6 k
1.6 k
2.2 k
Nico Hienckes
8
2
2
1.6 k
1.6 k
1.6 k
RGTR-Linn 307
19
1
5
1.6 k
1.5 k
1.5 k
Wyola (Montana)
22
2
5
1.6 k
1.5 k
1.5 k
Marta DuBois
5
1
1
1.6 k
1.5 k
2.2 k
Park Chung-hee
30
3
4
1.4 k
1.5 k
1.4 k
Jérôme Boateng
29
2
6
1.5 k
1.5 k
1.5 k
Kuito
101
3
5
1.4 k
1.5 k
4.1 k
Gemengewalen (Lëtzebuerg)
5
2
2
1.5 k
1.5 k
7.7 k
One Direction
101
5
11
1.5 k
1.5 k
1.4 k
Zensus-Walrecht
17
1
3
1.4 k
1.5 k
1.4 k
Andrei Alexandrowitsch Akimow
8
2
3
1.5 k
1.5 k
1.5 k
Joseph McGrath (Filmregisseur)
23
1
7
1.5 k
1.5 k
2.5 k
Bodensee
9
2
2
1.4 k
1.5 k
1.4 k
Nacer Chadli
18
1
1
-1.5 k
1.5 k
1.1 k
Claudia Dall'Agnol
22
3
6
1.4 k
1.5 k
1.4 k
Bruno Alves
18
2
3
1.5 k
1.5 k
1.5 k
Debra Fischer
12
1
3
1.4 k
1.5 k
1.3 k
Jakub Błaszczykowski
10
2
2
1.5 k
1.4 k
1.4 k
Roger Kahane